Patirtis

Vitalija

Nemo žmonės – ypatingi. Kūrybinga, linksma, iš visokių netikėtumų išsisukanti įgula sudaro puikias sąlygas skleistis kiekvienam Nemo keleiviui. Per kelias drauge praleistas dienas atrandi anksčiau nesutiktų bendrakeleivių gylį ir žavesį, mezgasi tikros draugystės, gamtos apsupta ryškėja kiekvieno savastis.

Jurgita

Nemo kelionės tai yra didžiausias nuotykis ir geriausi prisiminimai💙 tik plaukiant Nemo plaustu gali patirti geriausias emocijas ir pamatyti nuostabiausius Lietuvos vaizdus💛💚❤️ Įgula yra tikri savo srities asai! Smagu matyti jų degančias akis ir tikinčius tai ką daro dėl žmonių nuotykių! Tikrai visiems rekomenduoju patirti tai bent kartą❤️

Deimantė :)

Iš pradžių į Nemo plaustą žiūrėjome skeptiškai, bet atvykus viskas pranoko lūkesčius. Nemo komanda pasirūpino viskuo – jaukiai priėmė, suteikė aiškią informaciją, o pats plaukimas buvo ne tik gražus, bet ir kupinas įspūdžių.

Kapitono nusiteikimas, bendravimas ir rūpestis – 11/10
Super skanus maistas, kurį valgant jautiesi lyg namuose – 10/10
Plauste viskas apgalvota iki detalių, daug vietos, kelios skirtingos erdvės, pramogos, aplankomos lankytinos vietos – 10/10

Puikus būdas pamatyti gamtą iš kito kampo ir pabėgti nuo kasdienybės!

P.S. Buvo taip smagu, kad telefone nuotraukos vos kelios 🙂

Aurelija

Jau antra vasara 5 dienų atostogos Nemo, kurios prilygsta mėnesiui atostogų. Papasakoti – neįmanoma, tai reikia patirti. Ačiū, kapitonui Renatui, už šią beprotiškai fantastišką įgyvendintą idėją, kuri džiugina daugybę žmonių. Dėkoju visai įgulai: Daivutei už nuostabų maistą, Jelenai už kuriamą jaukumą, Egidijui už nuostabią pirtį ir gyvenimiškas pamokas, Rolandui už nuolatinį rūpestį ir skleidžiamą šilumą. Jūs – nuostabūs! Linkiu nuostabios šios likusios vasaros, džiugių patirčių, kerinčių vaizdų ir laimingų klientų! Ačiū, kad esate! Žinau, kad kartosime ir sekančią vasarą!

Scroll to Top